• Predstavujeme novú rubriku

• 18.02.2021 00:17
        • Tu si prečítajte viac o novej školskej rubrikeangel
          Novinky z našej kaplnky
        •

Čo Vám chceme ponúknuť: informácie, podnety, výzvy, príbehy... Jednoducho to, čo nás bude inšpirovať, aby sme žili život naplno, žili ho v radosti, láske. Aby sme sa stávali inšpiráciou pre svet a ľudí okolo. Poznáte iste príslovie “ Veľa hláv, veľa vie”. Tak nás napadlo, že by bolo super, keby sme túto rubriku tvorili spoločne. Malo by to hneď viac efektov. Vy by ste dali podnet, a my by som ho spracovali. My by sme vedeli, čo vás zaujíma a vy by ste sa dozvedeli, čo chcete vedieť. Celkom chápem, že nie vždy vieme otvorené hovoriť o tom čo nás zaujíma, alebo o tom čo nás trápi. Ak príspevok nebude podpísaný, beriem! Reagovať budeme na otázky,  ktoré sú úprimné a v ktorých  nám ide o dobrú vec.  Rada používam vetu ” Iba dobrý človek, sa môže stať dobrým kresťanom”, inak to nejde, ani naopak to nejde! Túto rubriku budeme tvoriť dve, tým nechcem povedať,  že jedna je za dobrého človeka a jedna za kresťana, nie. Bude to pohľad dvoch ľudí, ktorí sa snažia konať čo najviac dobre, byť dobrým kresťanoch,  jedna žije v manželstve a tá druhá sa zasvätila Bohu. Myslím, že je to záruka vyváženosti.

Marína & Marcela