• Online doučovanie (Fyzika)

• 08.04.2021 12:12
        • Doučovanie z fyziky/konzultácie (online)
        • Ahojte žiaci, je tu oznam pre tých, ktorým chýba viac fyziky alebo v nej majú nedostatky/otázky.

Od 25.01.2020 je Vám všetkým k dispozícii online doučovanie/ konzultácia z predmetu FYZIKA s pani učiteľkou Horňáčkovou v jej ZOOMovej miestnosti.

Prebiehať bude vždy v:

Pondelok: od 14.00 pre 9.A a 6.A

Utorok: od 14.00 pre 7.A a 8.A

Je určená pre každého, kto sa cez víkend učil a niečomu nerozumie, kto nepochopil učivo, kto sa nemohol pripojiť na poslednú hodinu alebo mal technický problém so ZOOMom a ušli mu nejaké informácie alebo sa chce ešte viac zdokonaliť vo fyzike.

Keďže v tejto dištančnej výučbe je fyzika viac teoretická, pani učiteľka s vami nemôže robiť žiadne pokusy a ukazovať vám aj praktickú fyziku, tak vám chceme pomôcť takýmto spôsobom.