• Informatická súťaž iBobor

• 30.11.2023 20:42
      • V tomto školskom roku sa našim riešiteľom darilo super!
      • Informatický bobor je jednokolová online súťaž zameraná nielen na informatiku ale aj na rozvíjanie logického myslenia žiakov. Úlohy sa riešia v jednotlivých vekových kategóriách naraz vo všetkých do súťaže zapojených krajinách. V tomto školskom roku v SR súťažilo 129 965 žiakov. Z našej školy sa zapojilo 57 žiakov, z nich bolo 36 úspešných riešiteľov. Úspešný riešiteľ je ten žiak, ktorý dosiahne aspoň polovicu kladných bodov.

Blahoželáme Michalovi Mrňovi, ktorý vyriešil všetky úlohy správne a umiestnil sa v rámci SR v kategórii Kadet na 1. mieste s percentilom 99,37!

Ani raz sa nepomýlili aj dvaja naši piataci Jakub Velgáň a Šimon Bucko, čím si zaslúžili taktiež 1. miesto v kategórii Bobrík s percentilom 96,26. Aj im blahoželáme!

Umiestnenia najlepších troch riešiteľov v každej kategórii:

Chcete zistiť akoby sa darilo vám? Nech sa páči - malá ukážka úloh z kategórie Kadet. Správna odpoveď je označená zelenou farbou.