• Informácie k vyučovaniu od 15.11.2021.

• 12.11.2021 18:57
      • Vážení rodičia!
      •

V týždni od 15.novembra sa vracajú do školy žiaci 5.A a 6.A. Ostatné triedy pokračujú tak ako doteraz. Od pondelka sa bude učiť podľa riadneho rozvrhu.

Pre žiakov 5.A triedy bude naďalej zastupujúca triedna pani učiteľka sestra Marcela. Ostatné triedy už majú opäť svojich triednych učiteľov.

Rodičia žiakov piateho a šiesteho ročníka a taktiež tí žiaci, ktorí v piatok neboli na vyučovaní, musia podať cez Edupage - Vyhlásenie o bezpríznakovosti žiaka.

Dajte si na to pozor, lebo dieťa, za ktoré toto Vyhlásenie neodovzdáte, nemôže byť prítomné na vyučovacom procese, tak ako je to napísané v článku “Ranný filter.“

Taktiež je Zákaz vstupu do budov školy 1. a 2. stupňa!

Dbajte na to, aby vaše deti chodili načas do školy, teda najneskôr 10 minút pred začiatkom vyučovania. Vstupy do areálu školy sa na začiatku vyučovania kvôli bezpečnosti detí zamykajú.

V prípade akýchkoľvek nových informácií alebo zmien, budete informovaní.

Prajem Vám pokojné, radostné dni s vašimi rodinami.

Riaditeľka školy Helena Križanová