• Testovanie 9 - 2022

• 01.03.2022 14:29
      • Oznam pre rodičov a žiakov deviatych ročníkov
      • Riaditeľstvo školy oznamuje rodičom a žiakom, že celoslovenské testovanie žiakov deviatych ročníkov z predmetov matematika a slovenský jazyk a literatúra sa uskutoční dňa 6.4.2022 (streda). Náhradný termín je určený na deň 21.4.2022 (štvrtok).

Žiaci deviateho ročníka musia byť v škole najneskôr o 7:30 hod. Testovanie z matematiky bude prebiehať v čase od 8:00 do 9:55 hod. a testovanie zo slovenského jazyka a literatúry bude v čase od 10:20 do 11:50 hod. Po ukončení testovania žiaci odchádzajú domov. Podrobnejšie rozpísaný harmonogram nájdete v nasledujúcej tabuľke.

Povolené pomôcky pri testovaní sú kalkulačky, rysovacie pomôcky, modré guľôčkové pero. Žiaci nesmú mať počas testovania pri sebe mobilné telefóny, študijné materiály, učebnice a pod.

Bližšie informácie nájdete na stránke:

Národný ústav certifikovaných meraní vzdelávania - Testovanie 9