• Testovanie 5 - 2022

• 01.05.2022 08:41
      • Oznam pre rodičov a žiakov piatych ročníkov
      • Riaditeľstvo školy oznamuje rodičom a žiakom, že celoslovenské testovanie žiakov piatych ročníkov z predmetov matematika a slovenský jazyk a literatúra sa uskutoční dňa 18.5.2022 (streda).

Žiaci piateho ročníka musia byť v škole najneskôr o 7:30 hod. Testovanie z matematiky bude prebiehať v čase od 8:00 do 9:25 hod. a testovanie zo slovenského jazyka a literatúry bude v čase od 9:50 do 11:10 hod. Po ukončení testovania žiaci odchádzajú domov. Podrobnejšie rozpísaný harmonogram nájdete v nasledujúcej tabuľke.

Povolenou pomôckou pri testovaní je iba modré negumovateľné guľôčkové pero. Žiaci nesmú mať počas testovania pri sebe kalkulačky, mobilné telefóny, študijné materiály, učebnice a pod.

Bližšie informácie nájdete na stránke:

NÚCEM - TESTOVANIE 5