• Slávnostný začiatok Nového školského roku 2022/2023

• 02.10.2022 16:09
      • Prvý školský deň u nás v škole
      • Po rannej slávnostnej svätej omši, kde nás všetkých veľmi potešili slová nášho pána farára Vdp. Branislava Popelku sme sa 1. aj 2. stupeň presunuli do vonkajšieho areálu druhého stupňa školy, kde všetkých prítomných – rodičov, učiteľov aj žiakov školy slávnostne privítala riaditeľka školy Mgr. Helena Križanová.

Špeciálne privítanie zažili žiaci, ktorí k nám prestúpili z iných škôl, aby sa v novej škole cítili prijatí. Veľkým potleskom potvrdili ich prijatie všetci prítomní na školskom dvore.

Po úvodnom príhovore pani riaditeľky, ktorá všetkým zaželala úspešný Nový školský rok 2022/2023 sa areálom rozoznela hymna školy – sv. Márie Goretti, ktorú sme si spoločne aj všetci zaspievali. Nech nás jej slová povzbudia k pracovitosti, viere a láske jeden k druhému.

Fotoalbum z prvého školského dňa nájdete po kliknutí na nižšie priloženú fotografiu: