• Vzácna návšteva rodičov našej CSŠ

• 28.03.2024 09:58
      • Slzy radosti a priateľskej lásky sú zrkadlom vzájomnej vďačnosti

• Drahí rodičia !

Vaše poďakovanie nám pedagógom a samozrejme aj všetkým, ktorí slúžia deťom a žiakom našej celej školy - MŠ aj ZŠ vo mne skrslo túto myšlienku pedagogického velikána J. A. Komenského, ktorý povedal:

„Komukoľvek môžeš pomôcť, pomôž mu rád, i celému svetu! Už dávno sa hovorí, že slúžiť a pomáhať sú vlastnosti vznešených pováh.“

Toto Vaše gesto úcty a vďačnosti vo Vašej radosti nás opäť viac povzbudilo a osvietilo aj najtajnejšie mysle k službe, v ktorej v škole sme. Pomáhame si navzájom, smerujeme k priateľstvu v každom slova zmysle. Vnímame a tešíme sa zo všetkej pomoci, ktorú od Vás, milí rodičia máme.

Sľubovať si nebudeme, ale konajme tak, ako najlepšie vieme v spolupráci pre Vaše - naše deti v škole.

Nasledujúce foto sú obrazom vašej prejavenej lásky k nám k dnešnému Dňu učiteľov na našej Cirkevnej spojenej škole.

V mene všetkých  pedagógov a zamestnancov v našej CSŠ – MŠ –ZŠ  ďakuje

Vaša riaditeľka Helenka