Informácie súvisiace s pandémiou

• Informácie k vyučovaniu na týždeň od 08.11.2021 - 12.11.2021

• 05.11.2021 14:00
      • Vážení rodičia, milí žiaci!

V týždni od 8.novembra do 12. novembra bude situácia v škole nasledovná:

Prvý stupeň: celý prvý stupeň sa učí v škole

Druhý stupeň:

- Žiaci 5.A a 6.A triedy zostávajú v dištančnom vyučovaní z dôvodu vysokého výskytu pozitívnych žiakov v týchto triedach. Taktiež počet učiteľov školy je momentálne nižší z dôvodu Covidu, alebo dôsledkov ochorenia.

- Žiaci 7.A, 8.A a 9.A sa učia v škole každý deň 5 hodín podľa pripraveného rozvrhu, ktorý je upravený podľa základného školského rozvrhu.

Stále dbáme na dostatočnú hygienu priestorov školy.

Opäť vyzývam rodičov, aby nedávali do školy dieťa s akýmikoľvek príznakmi choroby.

Na testovanie svojich detí už nebudete pozývaní, bude vám len oznámená karanténa a z akého dôvodu je. Testovanie bude na osobnom rozhodnutí rodičov.

Tí žiaci, ktorí nemajú pozitívny PCR test a nebola im nariadená nová karanténa od 05.11.2021 (nemajú pozitívneho člena v domácnosti alebo neboli v kontakte s inou pozitívne testovanou osobou), tým školská karanténa končí.

Zodpovednosť za triedy:

5.A - sr. Marcela

6.A - tr. p.učiteľka Veronika Petrášová

7.A - soc. pedagóg Marína Križanová

8.A - tr. p.učiteľka Barbora Škoricová

9.A- p.učiteľka Monika Držíková

Kým sa všetko vráti do pôvodných koľají, tak sa vo všetkom (v prípade akýchkoľvek otázok alebo oznámení dôležitých informácií) obracajte na zodpovedné pani učiteľky podľa rozpisu. Ich kontaktné maily sú uvedené aj na internetovej stránke školy.

Ďakujem vám za pochopenie, verím, že všetko je nám jasné a keď môže niekto druhému akokoľvek pomôcť, tak mu pomôžme. V našej škole dobre vieme, aká pomoc je pre nás najlepšia. Strom poznáš po ovocí a človeka po skutkoch.

Tak veľa hojného Božieho požehnania, pokoja a radosti do nového týždňa vám zo srdca praje

Vaša riaditeľka Helena Križanová