• Okresné kolo vo florbale chlapcov

• 12.12.2022 09:45
      • Víťazstvo v Okresnej súťaži vo florbale ušlo naším chlapcom iba o chĺpok...

• Žiaci našej školy predvádzali fantastické výkony na turnaji Okresného kola vo florbale, ktoré sa konali v dvoch termínoch ( kvalifikácia , finálová skupina ). Nakoniec našli premožiteľa až vo finále, v ktorom podľahli chlapcom zo ZŠ Banka. V riadnom hracom čase sa skončil zápas remízou 2:2. Podľahli až v predĺžení, po nájazdoch, ktoré ako všetci znalci športu vedia, znamenajú veľkú lotériu. Kým prešli do finále museli postupne zdolať družstvá zo ZŠ Moravany, Gymnázia, ZŠ Vrbové a nakoniec v semifinále družstvo zo ZŠ Drahovce.

Príkladne nas reprezentovali žiaci 8. a 9 ročníka v zložení:

Zachariáš Výrostek 9.A - najlepší strelec turnaja

Jakub Hudcovič 9.A - tvorca hry, ktorý dobojoval turnaj aj napriek nepríjemnému zraneniu

Sebastián Vrba 9.A - brankárska jednička

Šimon Petríček 9.A - neúnavné krídlo

Vincent Valko 9.A - brankárska rezerva

Haring Dávid 9.A - silná podpora zo striedačky

Samo Kováč 8.A - spoľahlivý obranca

Martin Halanda 8.A - útočný žolík

Jakub Pelcl 8.A - obranná rezerva

Gratulujeme ku krásnemu 2.miestu a ďakujeme za príkladnú reprezentáciu našej školy.