• Konalo sa okresné kolo súťaže Hollého pamätník

• 11.04.2023 12:39
      • Naši recitátori boli úspešní
      • Dňa 30.3.2023 sa v priestoroch Mestskej  knižnice v Piešťanoch konal ďalší ročník prednesovej súťaže Hollého pamätník. Naši recitátori vzorne reprezentovali školu, všetky tri želiezka v ohni dosiahli umiestnenie.

V prvej kategórii sa na druhom mieste umiestnila štvrtáčka Lívia Vatolíková. Úspech jej priniesol obľúbený text o Danke a Janke z pera Márie Ďuríčkovej.

V druhej kategórii tretie miesto obsadila naša šiestačka Dorota Hlavinková, ktorá prednášala text Jeremyho Stronga - Babka a mládenec od susedov.

V tretej kategórii si krásne druhé miesto vybojoval žiak siedmeho ročníka Branislav Piovarči. Úspech zaznamenal s textom Zvonimíra Baloga - Slimák na colnej prehliadke.

Srdečne blahoželáme našim recitátorom k ich umiestneniam v okresnom kole.