• 11.04.2023 12:20
      • Vyhrali sme aj prvé miesta!
      • Dňa 20.3. a 21.3.2023 sa uskutočnilo okresné kolo Pytagoriády v kategóriách P3 až P8, kde naši žiaci ukážkovo reprezentovali našu školu svojimi vedomosťami a šikovnosťou v matematike.

V kategórií P3 sa na úžasnom 1.mieste umiestnila Lela Goda pod vedením p.uč.Žažovej, v kategórií P5 sa na 4.mieste umiestnila Júlia Bročková a na 7.mieste Juraj Demčák, obaja pod vedením p.uč.Demčákovej, v kategórií P7 sa umiestnili na 3.mieste Matej Marko a na 8.mieste Ema Vietorisová pod vedením p.uč. Petrášovej a v kategórií P8 sa na krásnom 1.mieste umiestnil Samuel Pavol Kováč a na 3.mieste Tadeáš Úradník opäť pod vedením p.uč.Demčákovej.

Všetkým výhercom aj úspešným riešiteľom srdečne blahoželáme a prajeme naďalej veľa úspechov.