• Imatrikulácia

• 21.12.2023 12:02
      • Oficiálne začlenenie prvákov do cechu školákov

• Dňa 15.novembra sa na našej škole konala imatrikulácia prvákov. Na tento veľký deň sa deti starostlivo pripravovali.

Na úvod   ich privítala pani riaditeľka Mgr. Helena Križanová.  Potom deti predviedli , čo sa za prvý štvrťrok stihli spolu naučiť, básničky o nových písmenkách aj s ukazovačkami. Potom pani riaditeľka pasovala deti za žiakov našej školy. Pani učiteľka im odovzdávala dekrét prváka a pani vychovávateľka im odovzdávala krásny náhrdelník , ktorý si deti s jej pomocou vyrobili v ŠKD.

Po oficiálnej časti vystúpili mažoretky so svojim krásnym tanečným  predstavením .Na tejto krásnej imatrikulácii sa deti mohli pohostiť vďaka štedrosti svojich rodičov.

Nakoniec bola veselá disco - originál pre našich prvákov. Všetkým ,ktorí prispeli ku krásnemu priebehu spoločného programu pre prvákov úprimne ďakujeme.