• Mikuláš 2023

• 21.12.2023 12:19
      • Radosť a láska viala celou školou
      • Dňa 6. decembra 2023 sme si v škole uctili pamiatku svätého Mikuláša. Od rána sme na tvárach detí videli široké úsmevy, radosť i čokoládové ústočká.

Tento deň sme začali v kostole, kde prišiel sv. Mikuláš, ktorý deťom porozprával svoj príbeh, zaujímavosti a vytvoril príjemnú atmosféru. Jednotlivé triedy vystúpili so svojimi piesňami a programom, za čo boli odmenení sladkosťami. Po krásnom kultúrnom programe sa žiaci presunuli do tried a prizvali žiakov prvého stupňa. Advent, čas pokoja, radosti a darovania. V tejto myšlienke prebiehal celý deň a žiaci si navzájom darovali napečené dobroty, drobné výrobky a strávili spoločný príjemný čas. Školou sa ozývali koledy, smiech a dobrá nálada.