• Školská vianočná reťaz

• 21.12.2023 12:32
      • Čakali sme toto?
      • Celý tento školský rok sa nesie v mene školskej komunity. Naši žiaci zistili, kto všetko do nej vlastne patrí. Posilujú svoju triednu komunitu rôznymi aktivitami a súťažami, kde aby zvíťazili a porazili iné triedy, musia navzájom spolupracovať. Jednou z takýchto aktivít bola výroba klasickej papierovej reťaze, ktorá trvala len 3 prestávky - cca 30 minút. Žiaci v nej mali za úlohu vyrobiť čo najdlhšiu papierovú reťaz. No a toto sa nám teda naozaj podarilo. Vyhrala síce trieda 8.A, ktorá sa naozaj prekonala a vytvorila reťaz, ktorá mala 72metrov, ale ani ostatne triedy nezaháľali. Svoje prekvapenie neskrývala ani pani riaditeľka Helenka.

Spolu sme vytvorili 221 metrov papierových reťazi, ktoré použijeme na výzdobu školy na nastávajúci školský vianočný ples.

Keď sa všetci spoja, tak ide všetko. smiley