• Svätý Mikuláš

• 06.12.2021 15:59
      • Milí žiaci
      • dnes vás v škole hľadal sv. Mikuláš. Priniesol vám balíčky a k nim hojné Božie požehnanie. Praje vám milé deti, aby ste vytrvali a snažili sa učiť čo najviac do prázdnin, ktoré vám dajú veľa možností prejaviť sa či už v rodine, s priateľmi, tešiť sa z príchodu pána Ježiša v tento Adventný čas.

Ja vám deti už teraz oznamujem, že hneď ako nám situácia dovolí, prídete si po veci ktoré ešte máte v triede- napr. telocvik, alebo niečo čo máte v triede na doma. Tieto veci ste si nemohli zobrať keď ste boli v škole, lebo nás tak narýchlo zavreli na dištančné vyučovanie.

Napíšem vašim rodičom cez Edupage, tiež vám to oznámia vaše triedne pani učiteľky kedy prídete po triedach do školy.

Takže tu vás spolu so svätým Miikulášom pozdravujeme a tešíme sa keď si prevezmete balíčky.