• 08.04.2024 21:55
      • Vytrvať vo viere
      • Výchova k hodnotám a medziľudským vzťahom na základe spoznávania biblických postáv a udalostí, je cieľom každoročnej Biblickej olympiády. V tomto školskom roku zápolenie vo vedomostiach zo Svätého písma prebiehalo na našej škole. Dekanátneho kola sa zúčastnilo osem škôl.

Na úvod žiaci a katechéti slávili so školským dekanom Rastislavom Nitranom svätú omšu, na ktorej ich povzbudil k láske ku Svätému písmu. Bohoslužbu sprevádzal spevácky zbor našej školy a hudobníci. Žiaci deviateho ročníka, Anna Hužovičová, Benedikt Šintal a Samuel Kováč, obsadili krásne tretie miesto.

Od víťazstva ich delilo len päť bodov. Ďakujeme žiakom za ochotu reprezentovať školu a gratulujeme im k dosiahnutému úspechu.