• Výlet za odmenu

• 28.06.2022 21:34
        • Vyhodnotenie Výzvy riaditeľky školy

• Začiatkom druhého polroku - vo februári, som dala možnosť žiakom našej školy  ročníkov 5.- 8.

Výzvou riaditeľky školy, zlepšiť sa. Ako?

Buď v učení, alebo v pomoci k učeniu spolužiaka.

Prihlásilo sa 38 žiakov počas jedného týždňa, takže si mali možnosť všetci žiaci dobre rozmyslieť, ako chcú naďalej pokračovať. Počas polroku sme si v škole všímali, ako sa žiakom darí v tejto Výzve.

A prišiel ten čas, kedy sme vyhodnocovali a záverom tohto hodnotenia bol spoločný výlet loďou po Váhu, a sladká odmena v podobe zmrzliny.

Užili sme si spolu na výlete veľa radosti, tiež sme si povedali, kde ešte môžeme urobiť potrebné osobné zmeny. Tí, ktorí chceli, dokázali povedať svoju osobnú zmenu. Každý si uvedomil, čo dokáže, keď chce!

Výlet sa vydaril, žiakov sme pochválili za snahu, tešíme sa na budúce výzvy!

Vaša riaditeľka Helenka.

Celý fotoalbum nájdete po kliknutí na nižšie priloženú fotografiu: