• Súťaž Zachyť energiu

• 21.02.2021 16:03
        • Naši žiaci sa práve zúčastňujú súťaže - ZACHYŤ ENERGIU. Kto? S čím? Ako ich podporiť? Dozviete sa v článku...

• Milí žiaci, rodičia učitelia a všetci naši priatelia!

Dvaja naši žiaci 6.A triedy - Šimon Goda a Tadeáš Úradník sa práve zúčastňujú súťaže Zachyť energiu 2021, ktorú organizuje VSD, a.s. Súťaž Zachyť energiu 2021 - vyhrávajú tri videá a tri fotky s najväčším počtom "lajkov" na Facebooku a Instagrame. Víťazi si odnesú chytré hodinky a programovateľného robota pre svoju školu. Naši chlapci natočili video, ktoré nazvali "HUSTOTOVÝ KOKTEJL". Aby sa im podarilo dobre umiestniť v tejto súťaži, potrebujú našu podporu. Dole prikladáme link, ktorý treba otvoriť. Po otvorení sa Vám objaví ich video. Potrebujú získať čo najviac "lajkov", takže Vás všetkých prosíme o stlačenie PÁČI SA MI - LIKE.

Online hlasovanie v súťaži končí 7. marca 2021.

Zároveň tri najlepšie videá a fotografie vyhodnotí aj odborná komisia VSD, a.s. a výsledky budú vyhlásené 10. marca 2021.

Šírte túto informáciu ďalej - posielajte, zdieľajte nech ich podporí čo najviac ľudí.

Ďakujeme všetkým za podporu.

Tu si môžete pozrieť VIDEO.

Link na skopírovanie videa : www.facebook.com/DokazToVoVSE/videos/436401557668997/

Prihláste sa na Facebook a podporte ich - dajte im yes

Ďakujemesmiley