• HĽADANIE VEĽKONOČNÝCH VAJÍČOK

• 27.03.2021 20:28
        • Kto sa posnaží - vyhráva!wink
        • Ahojte deti,

pripravili sme pre Vás - ONLINE hľadanie veľkonočných vajíčok.

Keďže nám tento rok situácia neumožnila zorganizovať túto super zábavnú aktivitu v škole, rozhodli sme sa ju usporiadať ONLINE.

Na našej školskej internetovej stránke sme poschovávali 20 veľkonočných vajíčok. Každé vajíčko má pri sebe iný symbol. Vašou úlohou je pohľadať čo najviac vajíčok - symbolov.

Ako celá Súťaž prebieha?

1. Keď vajíčko nájdete, napíšte si na papier jeho farbu a aký symbol sa pri ňom nachádza.

2. Otvorte si mail a vypíšte všetky vajíčka a symboly čo ste našli. - napr. (biele vajíčko+srdce)

3. Pošlite iba jeden mail a do predmetu napíšte vaše meno a triedu na adresu: skolskasutaz@gmail.com.

Ale poponáhľajte sa, súťaž končí v nedeľu 28.03.2021 o 22.00 hod!

Vyhrať môžu jednotlivci, ale aj celá trieda!

Každý kto sa zúčastní, dostane malú drobnosť.

Vyhráva prvých 20 z Vás, ktorí nájdu najviac vajíčok.

Výhrou je čokoláda alebo BONUS (neskúšanie na jednej hodine).

Trieda z najviac zúčastnenými získa - PREKVAPENIE - keď nastúpime do školy.

Výhercovia budú uverejnení aj na našej školskej internetovej stránke!

Takže Vám prajeme veľa šťastia a hlavne dobré oči pri hľadaní. Schované sú naozaj všade, v akejkoľvek v skupine - záložke alebo príspevku wink(možno aj namiesto fotky?)smiley

Ahojte a krásnu kvetnú nedeľu Vám všetkým prajem

Marína