• Výtvarná súťaž v Hlohovci - Vesmír očami detí 2024

• 24.04.2024 17:03
        • Naši víťazi súťaže

• Milí žiaci, vážení rodičia, drahí pedagógovia!

Takto sa táto súťaž, Vesmír očami detí 2024 začala.

„Oslovujeme Vás s pozvánkou do výtvarnej súťaže Vesmír očami detí. Aktuálne sa koná už 39. ročník tejto krásnej celoslovenskej súťaže, už aj s účasťou zahraničných Slovákov. Prvé okresné kolo pre okresy Hlohovec, Piešťany, Trnava a Malacky organizuje naša inštitúcia Hvezdáreň a planetárium M. R. Štefánika v Hlohovci. Podmienky súťaže si nájdete v prílohe tejto správy. Budeme sa tešiť na výkresy Vašich detí“.

A pani učiteľky sa chopili šance, oslovili svojich žiakov a tí konali. Kreslili a kreslili.

Výkresy poslali do súťaže a ako nám na vyhodnotení bolo povedané, len ťažko sa vyberali víťazi, lebo všetky práce boli hodnotné a hodné víťazstva.

Ale víťazi sa napokon našli a z našej školy to boli dve dievčatá, ktoré si prevzali v pondelok 22.apríla vo Vlastivednom múzeu v Hlohovci diplomy a ocenenia.  Práce našich žiačok idú na celoslovenskú súťaž.

Ďakujeme aj pani učiteľke Monike Držíkovej, ktorá tieto žiačky viedla.

Sú to žiačky : Liliana Mikulášová – 9.A

Naďa Schustrová – 8.A

Veľká gratulácia od nás, pedagógov a spolužiakov dievčatá!!!!

V mene všetkých - šťastná riaditeľka Helenka

Fotografie nám všetkým ukážu atmosféru priebehu :