• Cyklovýlet okolo Sĺňavy 4.A

• 28.06.2021 07:50
        • Piatok 25. jún patril k nezabudnuteľným dňom našich štvrtákov
        • Vybrali sa na výlet. Nie však na taký obyčajný. Ale na cyklovýlet, ktorým zavŕšili ich putovanie prvým stupňom. Spolu s pani učiteľkou Klárkou a Andrejkou sa štvrtáci stretli v škole a po pokynoch a nedočkavom prešľapovaní z nohy na nohu, konečne nasadili prilby a nasadli na bicykle. Prvú zastávku mali pri barlolámačovi, kde si urobili prvé selfie s pani učiteľkami. Cesta pokračovala pozdĺž Sĺňavy až do EkoParku. Štvrtáci si vyskúšali kŕmenie papagájov, hladkali morčiatka i zajacov. Videli množstvo zvierat, ktoré im vyčarili úsmev na tvári. Po prehliadke EkoParku sa štvrtáci vybrali na obrovské ihrisko plné atrakcií, kde sa vyšantili do sýtosti. Z EkoParku sa žiaci vybrali cez hať do Ratnoviec, kde si u pani učiteľky vyslúžili pizzu. A že sa rýchlo minula. Kto vie prečo? Haha. Na spiatočnej ceste sa zastavili na zmrzline, ktorú si po kilometroch našľapaných v nohách naozaj zaslúžili. V škole nakoniec zhodnotili, že to bol super výlet plný zážitkov.

Triedna pani učiteľka Mgr. Klára Gmitterová

Celý fotoalbum z výletu nájdete po kliknutí na nižšie priloženú fotografiu: