Informácie súvisiace s pandémiou

• RÚVZ v TRNAVE nariaďuje zatvorenie II.stupňa ZŠ v Piešťanoch od 1.12.2021

• 08.01.2022 11:46
      • Vážení rodičia
      • Dňa 30.11.2021 REGIONÁLNY ÚRAD VEREJNÉHO ZDRAVOTNÍCTVA V TRNAVE NARIADIL ZATVORENIE ŠKÔL nasledovne:

Na základe rokovania krajského Ktízového štábu Trnava a dnešných záverov z krajskej pandemickej komisie Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Trnave nariadil:

• Dňom 01.12.2021 v okrese Piešťany prechádzajú všetky školy II. stupňa a stredné školy na dištančnú výuku. Opatrenie sa netýka špeciálnych škôl.
        • K tomuto rozhodnutiu bola vydaná Vyhláška RÚVZ so sídlom v Trnave pod č. 271/2021 s platnosťou pre okresy Trnava a Piešťany: Vyhláška RÚVZ TT 271/2021

Podľa tejto vyhlášky sa nariaďuje obmedziť nasledovné zariadenia pre deti a mládež  v územnom obvode okresov Trnava a Piešťany zákazom prezenčného vzdelávania:

• a) 2. stupeň základných škôl,
        • b) gymnáziá,
        • c) stredné odborné školy,
        • d) stredné športové školy,
        • e) konzervatóriá,
        • f) školy umeleckého priemyslu,
        • g) základné umelecké školy,
        • h) prevádzkarne, v ktorých sa prevádzkuje živnosť výchovy a mimoškolského vzdelávania detí a mládeže.

Táto vyhláška nadobúda účinnosť 1. decembra 2021.

Z toho dôvodu bude vyučovanie na našej škole dištančné, podľa pokynov tiednych učiteľov.

1. stupeň školy sa učí prezenčne v škole, tak ako doteraz. Žiadna zmena.

Prajeme vám pokojný čas do rodín. Keby ste potrebovali pomoc, píšte, školský pedagóg Marína vám pomôže, teda vašim deťom, keby bol problém s pripojením. Veríme, že všetko v pokoji zvládneme. Každú zmenu vám dáme vedieť.

Vaša riaditeľka Helena Križanová