• Riaditeľka školy sa prihovára

• 24.01.2021 20:03
      • Čo nás čaká budúci týždeň.

• Milí rodičia a milé deti !

Prihováram sa k vám, aby ste vedeli, ako na budúci týždeň.

Nečakajú nás žiadne zmeny čo sa týka online vyučovania alebo rozvrhu.

Len vás chcem pobádať k tomu, aby ste sa nebáli čokoľvek opýtať alebo si nechať potrebné veci vysvetliť. Vidím, že nám učenie ide dobre, tento týždeň vás čaká vysvedčenie. Dostanú ho rodičia v piatok do svojich kontaktných mailov cez Edupage ako výpis z vysvedčenia. Nájdete si tam svoje hodnotenia, ktoré si každý jeden z vás môže buď udržať alebo zlepšiť. Všetko je v našich rukách a v chuti do práce.

Naše motto: "Žiadna práca nebude mi ťažkou, ozdobím ju vierou, ozdobím ju láskou" dopĺňam - OZDOBÍM JU SNAHOU!

Verím, že sa čoskoro v škole uvidíme. Spoločnou modlitbou zjednotíme našu snahu o dobré zvládnutie návratu do škôl. Zatiaľ sa modlime doma a myslime vzájomne na seba. Verte, že všetko o čo prosíme, je vypočuté. Rodičom ďakujem za spoluprácu a podporu vo vyučovaní svojich detí.

Požehnaný týždeň Vám praje a s láskou v srdci na Vás myslí vaša riaditeľka Helenka.