• Naša Hymna školy nás zjednocuje

• 08.04.2021 12:09
      • Rozmýšľala som, čo nás v tejto dobe dokáže zjednotiť. Prišla som na to. Čítajte a dozviete sa viac.
      • Prihováram sa k vám moje milé deti, lebo som si ráno uvedomila, že sme už dávno spolu nepočúvali našu školskú Hymnu. Teraz sa nemôžeme stretnúť, ale môžeme si spolu Hymnu vypočuť. A navrhujem, že na začiatku stretnutia s vašimi triednymi učiteľmi hneď ráno o 7:45 sa spolu zjednotíme a potešíme. Teraz si povedzte, prekonám aj svoju lenivosť , alebo inú nechuť a vypočujem si ju aj sám/a/. Nájdete ju v sekcii Duchovný život školy na konci stĺpca. A viete, kto napísal túto našu Hymnu? To je otázka, na ktorú odpoviete vašim triednym pani učiteľkám, oni mi tom potom napíšu za vás. Teším sa, s vami pri počúvaní a zároveň aj modlení sa našou Hymnou.
        Veď: " Kto spieva, dvakrát sa modlí ", povedal sv. Augustín.  To neznamená, že sa nebudeme modliť inak, len spevom, ale povzbudzujem vás v tejto dobe:

Spievajte a tešte sa!

Vaša riaditeľka Helenka