• Poďakovanie učiteľom

• 28.03.2021 20:06
      • Poďakovanie rodičov ku Dňu učiteľov
      • Milí učitelia!

Aj keď je už podvečer, nedá mi aby som sa s vami podelila o nasledujúce poďakovanie za našu prácu od rodičov našich školských detí.

Za všetkých rodičov, ktorí napísali poďakovanie, prikladám nasledujúce:

Pekný podvečer, keďže máte dnes sviatok Deň učiteľov ,tak sa Vám veľmi chceme poďakovať za všetko čo pre nás a naše deti robíte, s akou láskou sa o nich staráte a pomáhate ako len môžete.  ĎAKUJEME  VÁM!

A my, vaši učitelia, milí rodičia, ďakujeme vám za spoluprácu v tejto neľahkej dobe.

Verím, že sa nám ju darí zvládnuť najlepšie ako sa dá. Všetci v škole preto robíme konkrétne pomocné a užitočné práce, či už v podobe technickej pomoci, alebo v učiacej pomoci, alebo len tak, vypočuť dieťa a pochopiť ho. Lebo v láske všetko ide dobre. A o to prosíme. Nejde nám o prázdne slová, ale o konkrétne skutky.

A za to vám, milí učitelia a všetci školskí pracovníci ĎAKUJEME!

Vaša vďačná riaditeľka Helenka!