• Vzdelávacie poukazy 2021/2022

• 09.09.2021 20:36
      • Aj takto vieme pomôcť škole!
      • Milí rodičia,

v týchto dňoch dostanete zo školy prostredníctvom vašich detí Vzdelávacie poukazy.

Sú určené pre deti na popoludňajšie vzdelávanie. Väčšina z vás si už spolu s deťmi vybrala vhodný krúžok pre svoje dieťa. Tí, ktorí ste sa ešte nerozhodli, dávame vám takúto možnosť.

V novovytvorenej žiackej knižnici budeme počas celého školského roku robiť pre deti rôzne zábavno-vzdelávacie aktivity. Máte možnosť zapísať svoje dieťa do takéhoto knižničného krúžku. Všetky financie z tých poukazov budeme môcť potom použiť na tieto aktivity pre naše deti. Nechceme prísť ani o jeden vzdelávací poukaz, ktorý deťom odovzdáme. Preto sme zvolili aj túto možnosť.

Pošlite po deťoch do školy podpísané Vzdelávacie poukazy najneskôr do utorka 14.9.2021.

Všetkým nám záleží na raste našich detí v každom ohľade.

Prajeme vám pekné pokojné chvíle .

Vaša riaditeľka Helenka