• Redakcia sv. Márie Goretti

• 16.10.2021 08:04
      • Dnešným dňom – 16.10.2021 sa začína rodiť náš školský časopis.
      • Vážení rodičia, učitelia, žiaci a všetci priaznivci našej školy!

Presne dnes pred 131 rokmi sa narodila patrónka našej školy sv. Mária Goretti, preto sme sa práve v tento deň rozhodli na jej počesť začať publikovať školský časopis.

Rozhodli sme sa, že náš školský časopis Vám sprostredkujeme formou blogu. Budeme tu písať články, rozhovory, pozvánky, inzerciu, budú tu obrázky, videá a mnoho iného! V každej triede na druhom stupni máme aspoň jedného redaktora, vďaka ktorému budeme mať pohľad na udalosť z viacerých uhlov.

V priebehu pár týždňov sa Vám prostredníctvom článkov predstavia naši školskí redaktori, takže sa máte na čo tešiť.

Budeme radi, ak nás budete priebežne sledovať, aby Vám neunikol žiadny zaujímavý príspevok... ;-)

Vaša redakcia sv. Márie Goretti

Tu nájdete permanentný link na školský časopis: