• Ak chceme vyhrať, musíme všetci hlasovať!

• 05.12.2021 15:46
      • Minulý rok sme vyhrali, zvládneme to aj tento rok?
      • Milí žiaci, rodičia a všetci pracovníci školy,

1.12.2021 sa spustila súťaž Gesto pre mesto, ktorú organizuje už piaty rok Raiffeisen banka. Spolu podporili už 931 projektov.

Naša škola sa zapojila s projektom “Inovatívne vzdelávanie v prírode”.

V našej ZŠ sme sa rozhodli vyjsť zo svojich ohraničujúcich priestorov interiéru školy a vybudovať triedu v prírode, v ktorej sa budú stretávať a spolupracovať žiaci rôzneho veku – zdraví aj znevýhodnení. Peniaze z projektu použijeme na dofinancovanie dreveného altánku – TRIEDU V PRÍRODE. (…)

Projekt s najväčším počtom hlasom vyhrá 2 000 €, čo je o 1 000 € viac ako minulý rok.

Ako hlasovať?

Pre zahlasovanie za našu školu kliknite na tento link, alebo na tlačidlo nižšie a kliknúť na “Hlasovať za projekt”.

HLASOVAŤ

Hlasuje sa iba 1x z jedného mobilného čísla.

Naspodu tohto článku najdete podrobný návod ako hlasovať.

Po prejdení na stránku treba prejsť nižšie a nájsť toto pole:

Nezabudnite vyplniť všetky údaje a súhlasiť so všetkými podmienkami. Hlasovania sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov, takže prosíme všetkých rodičov, aby zahlasovali aj za svoje deti z ich mobilného telefónu. Poproste aj svojich blízkych, kamarátov, rodinu, každého, kto vlastní mobilný telefón.

Po kliknutí na tlačidlo “Odoslať hlas” NEODCHÁDZAJTE zo stránky! Na zadané telefónne číslo vám príde potvrdzujúca SMS s kódom, ktorý treba zadať do políčka. A máte hotovo! (Niekedy SMS nepríde hneď, trvá to aj 5 - 7 minút.)

Ak sa vám náhodou nezobrazí okno s prázdnym políčkom, kde sa zadáva kód, je možné, že sa vám okno zobrazilo pod hlavným textom, alebo v ďalšom okne v záložke (podľa nastavenia vášho webového prehliadača na počítači, mobilnom zariadení alebo tablete).

Hlasovanie prebieha do 31.12.2021, 23:59:59.

Ďakujeme veľmi pekne za vaše hlasy!

Návod ako hlasovať si môžte stiahnuť tu:

Gesto_pre_mesto_-_navod.docx