• Prianie k novému roku 2024

• 03.01.2024 12:31
      • Vážení rodičia, milé deti, drahí kolegovia!
      • Nastal nový rok 2024!

Čo nám doň priať?

Aby sme naďalej pokračovali v Božom pláne pre našu školu. Pre všetkých nás, malých aj veľkých je pripravené množstvo prekvanení, aktivít, poznania, učenia, stretávania sa, výletov a radostného pomáhania jeden druhému. Veď keď viem a dokážem to, tak pridám ruku k dielu. K dielu, kde potom každý každého má rád, kde nie sú príkoria, kde – keď sa pomýlim, poviem - prepáč!

Kde požehnanie je na každom z nás!

Kde naplní sa Boží plán!

Kde človek človeku je brat!

Kde hudba radosti v ušiach znie!

Kde láska  nerozdeľuje, ale spája!

Kde sme všetci  pochopení, povzbudení, učiaci sa v sile  Ducha Svätého!

Do takej základnej a materskej školy každý príde rád. Veď každý z nás je  vtiahnutý do Božieho plánu tejto školy. Každý, ktorý miluje svoju prácu, svoje deti, svoju rodinu, seba samého. Od takej lásky sa potom odvíja  úspech.

Ako opäť začať?

Ako inak, ako  od seba samého. Ale spolu to dokážeme. Veď ako sa spieva v piesni: “Ten robí to a ten zas toto, a spolu dohromady urobia moc!“ A to moc v jeho plnom slova zmysle.

Tak toto nám všetkým prajem moji milí priatelia. Spolu dohromady v láske, odpúšťaní a v pracovnom nasadení ideme do toho! Do pokračovania naplnenia Božieho plánu pre našu Cirkevnú spojenú školu na všetkých jej úrovniach. Od najmenších až po najväčších !

K tomu veľa zdravia a splnenia aj tých najtajnejších túžob v srdci.

S láskou Vám to  praje  Vaša riaditeľka Helenka!